Νέα του τμήματος

Υποψήφιοι για συνέντευξη και πρόγραμμα συνεντεύξεων για το ΠΜΣ «Κοινωνική και Πολιτισμική Ανθρωπολογία» 2018-2020

 

 

logoΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

PANTEION UNIVERSITY OF SOCIAL AND POLITICAL SCIENCES

ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ 

 

Αθήνα, 28/09/2018

 

Αρ. Πρωτ. 272


 
    Καλούνται οι κάτωθι υποψήφιοι/ες να προσέλθουν τις συγκεκριμένες ημέρες και ώρες στην αίθουσα Γ6 (Νέο κτίριο, 3ος όροφος) προκειμένου να λάβουν μέρος στη συνέντευξη/προφορική δοκιμασία, όπως προβλέπεται στην Προκήρυξη και στον Κανονισμό Σπουδών.
    
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ/ΕΣ  ΓΙΑ  ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.    ΑΜΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
2.    ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3.    ΒΟΓΑΝAΤΣΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
4.    ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ
5.    ΓΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
6.    ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7.    ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
8.    ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ
9.    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
10.    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
11.    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12.    ΔΟΥΚΑΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
13.    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
14.    ΖΑΚΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
15.    ΖΩΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.    ΘΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
17.    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
18.    ΚΑΛΟΥΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
19.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
20.    ΚΑΣΙΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
21.    ΚΑΣΤΡΙΩΤΗ ΤΟΝΙΑ
22.    ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
23.    ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ
24.    ΚΕΡΑΜΙΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25.    ΚΟΝΤΑΛΗ ΑΘΗΝΑ
26.    ΚΟΤΣΑΛΗ ΧΑΡΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
27.    ΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28.    ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
29.    ΛΥΚΟΥΔΗ ΛΥΔΙΑ
30.    ΜΑΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
31.    ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
32.    ΜΑΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
33.    ΜΑΝΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
34.    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
35.    ΜΑΥΡΙΔΗ ΒΑΛΕΡΙΑ
36.    ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
37.    ΜΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38.    ΜΠΑΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
39.    ΜΠΛΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
40.    ΜΠΛΙΑΧΟΥΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ
41.    ΜΠΟΝΤΟΥΡΙΑΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
42.    ΜΠΟΥΓΑ ΜΑΡΙΑ
43.    ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
44.    ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
45.    ΝΤΕΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
46.    ΝΟΥΟΚΕ ΓΚΡΕΙΣ ΤΣΙΜΕΛΑ ΕΛΕ
47.    ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
48.    ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
49.    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΟΛΗ
50.    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΛΗ
51.    ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
52.    ΠΡΑΤΙΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
53.    ΡΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
54.    ΣΙΩΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
55.    ΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
56.    ΤΑΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
57.    ΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
58.    ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
59.    ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60.    ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
61.    ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
62.    ΨΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       
         

     ΗΜΕΡΕΣ

           ΩΡΕΣ

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ    

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ

ΤΡΙΤΗ

 

2/10

10.00 – 14.00

 

και

15.00 – 19.00

Αμανάκη έως και Διαμαντόπουλος

 

Δουκαρέλλη έως και Καστριώτη

Γ6

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

3/10

10.00 – 14.00

 

και

15.00 – 19.00

Κατσαρού έως και Μαντούκα

 

Μανώλη έως και Μπουγά

Γ6

ΠΕΜΠΤΗ

 

4/10

10.00 – 14.00

 

και

15.00 – 19.00

Μυλωνοπούλου έως και Πρατίλας

 

Ραγιάς έως και Ψαρινόπουλος

Γ6


                                                                             
                                                                                    Η Διευθύντρια του ΠΜΣ
                                                                                    Καθηγήτρια Α. Αθανασίου

                                                       

                                                                

Ηλεκτρονικές υπηρεσίες

Βιβλιοθήκη

ergastirio logo

panteion banner

erasmus banner

panteion ELKE banner

eakapp

diaugeia

Επικοινωνία

+30 210 920 1047,  +30 210 920 1048
  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  Λεωφ. Συγγρού 136, 176 71 Καλλιθέα