Νέα του τμήματος

Ανακοίνωση ορκωμοσίας 20-12-2017

 

 

logoΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

PANTEION UNIVERSITY OF SOCIAL AND POLITICAL SCIENCES

ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ 

 

 

ANAKOINΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

20/12/2017

 

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των φοιτητών του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στις εξεταστικές περιόδους Ιουνίου 2017 και Σεπτεμβρίου 2017, καθώς και όσοι/ες δεν ορκίστηκαν σε προηγούμενες ορκωμοσίες και των αποφοίτων του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών ΦΥΛΟ, ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ» (ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ) θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα σύμφωνα με τους πίνακες που ακολουθούν, στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου.

Σας υπενθυμίζουμε ότι, η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.

Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίου, προηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον μισή (1/2) ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα (όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας).

 

 

Α) ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ

Ώρα 10.30

1.ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΕΛΛΗ-ΖΩΗ

52130895

2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΝΑΓΙΑ

52020172

3.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

52130984

4.ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ ΗΛΙΟΥΛΑ

52130944

5.ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

52130956

6.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

52080117

7.ΒΕΝΕΤΑΝΤΗ ΧΡΥΣΑ

52120947

8.ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

52130987

9.ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

52131795

10.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

52090141

11.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

52000171

12.ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

52121063

13.ΔΑΡΙΒΕΡΗ ΘΕΟΦΑΝΩ

52130991

14.ΖΑΡΛΑΚΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

52131794

15.ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΜΥΡΤΩ

52070130

16.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

52110063

17.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΣΙΑ

52110141

18.ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

52121042

19.ΚΑΜΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

52020168

20.ΚΑΡΔΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ

52121919

21.ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

52100096

22.ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

52110035

23.ΚΝΗΜΙΔΟΥ ΙΣΙΣΔΩΡΑ

52070148

24.ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

52090078

25.ΚΟΛΥΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

52100148

26.ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

52030010

27.ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

52000124

28.ΚΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

52060117

29.ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΚΑΘΑ

52130887

30.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

52110009

31.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

52040072

32.ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΛΕΥΚΗ

52120941

33.ΛΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

52090117

34.ΛΟΥΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

52970120

35.ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

52100045

36.ΛΥΣΓΑΡΑ ΜΑΡΊΑ

52121008

37.ΜΑΡΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ

52131879

38.ΜΑΣΤΟΡΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ-ΕΙΡΗΝΗ

52130974

39.ΜΑΤΑΝΟΒΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

52110123

40.ΜΗΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

52130973

 

Β) ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ

Ώρα 11.30

1.ΜΙΧΑΛΑΚΑ ΦΙΛΑΝΘΗ

52110081

2.ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

52080028

3.ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

52110151

4.ΜΠΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

52121672

5.ΜΠΙΤΣΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ

52121026

6.ΝΤΑΒΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

52130889

7.ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΓΩ

52020185

8.ΟΚΤΑΠΟΔΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

52131013

9.ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

52100172

10.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

52130917

11.ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΙΟΛΕΤΤΑ

52110082

12.ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΠΙΕΡΙΔΟΥ ΝΤΑΪΑΝΑ

52130919

13.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ

52121012

14.ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

52121044

15.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

52110103

16.ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

52120969

17.ΠΑΪΣΗ ΜΑΡΙΑ

52090069

18.ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

52121666

19.ΠΟΣΝΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

52110027

20.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

52130902

21.ΣΑΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

52120936

22.ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

52080133

23.ΣΕΡΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

52100032

24.ΣΚΟΥΡΤΗ ΖΑΚΛΙΝΑ

52120977

25.ΣΜΥΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΟΛΓΑ

52080010

26.ΣΟΥΛΗ ΘΩΜΑΪΣ

52100047

27.ΣΤΑΜΠΕΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΦΑΝΗ

52130914

28.ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

52121031

29.ΣΤΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

52090079

30.ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ

52121059

31.ΤΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

52110099

32.ΤΖΑΜΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

52080113

33.ΤΖΙΒΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

52110058

34.ΤΟΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

52050118

35.ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

52110017

36.ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

52131887

37.ΤΣΟΥΚΟ (TSOUKO) ΝΕΣΙΛΑ (NESILA)

52070173

38.ΤΣΟΥΛΦΑ ΝΙΚΗ

52130923

39.ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

52120989

40.ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

52121669

 

Γ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

«ΦΥΛΟ, ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ» (ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ)

Ώρα 12.30

1.ΒΑΡΒΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

5315Μ015

2.ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

5315Μ011

3.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

5315Μ022

4.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ

5315Μ014

5.ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5315Μ019

6.ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

5315Μ010

7.ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ

5315Μ002

8.ΚΙΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

5315Μ003

9.ΜΑΛΙΧΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5315Μ008

10.ΝΕΝΤΕΛΤΣΕΒΑ ΒΑΝΙΑ

5315Μ023

11.ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ

5315Μ009

12.ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5315Μ021

13.ΡΕΝΤΖΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ-ΑΝΝΑ

5315Μ004

14.ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΑ

5315Μ012

 

 

Η Γραμματέας του Τμήματος

M. TZANOYΔΑΚΗ

Ηλεκτρονικές υπηρεσίες

Βιβλιοθήκη

ergastirio logo

panteion banner

erasmus banner

panteion ELKE banner

eakapp

diaugeia

Επικοινωνία

+30 210 920 1047,  +30 210 920 1048
  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  Λεωφ. Συγγρού 136, 176 71 Καλλιθέα