Ανακοινώσεις προς φοιτητές

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

 

 

logoΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

PANTEIO UNIVERSITY OF SOCIAL AND POLITICAL SCIENCES

ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ 

 Αθήνα, 25/05/2017

 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

                                                           

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία φοιτητών/φοιτητριών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο Φεβρουαρίου 2017, φοιτητών/φοιτητριών που δεν ορκίστηκαν σε προηγούμενες ορκωμοσίες καθώς και των μεταπτυχιακών φοιτητών/φοιτητριών του Διατμηματικού ΠΜΣ «Φύλο, Κοινωνία,Πολιτική» ακαδημαϊκού κύκλου 2015-2017,

θα πραγματοποιηθεί στις 08/06/2017 ημέρα ΠΕΜΠΤΗ

και από 10.30 έως 13:00 (σύμφωνα με τους πίνακες που ακολουθούν)

στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου


Σας υπενθυμίζουμε ότι, η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.

Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίου προηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον 1/2 ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα – Paso (όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας)

Αναλυτικά οι ορκισθέντες:

Ωρα 10.30 έως 11.30

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

  1. AΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ                       52121062
  2. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ                   52121676
  3. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΛΗΔΑ – ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ         52120980
  4. ΒΑΣΙΛΟΠΑΝΑΓΗ ΑΝΤΩΝΙΑ                    52100162
  5. ΓΑΒΡΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                           52120974
  6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΕΛΕΝΗ                           52070132
  7. ΖΑΚΚΑ   ΘΕΟΔΩΡΑ                              52070116
  8. ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                       52110108
  9. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ                            52121024
  10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΣΤΥΛ   52110139
  11. ΚΑΡΝΕΖΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               52090139
  12. ΚΑΣΚΑΝΗ  ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ                  52120975
  13. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ                 52080112
  14. ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                52100089
  15. ΚΛΑΠΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ                      52110089
  16. ΚΟΜΜΑΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                    52110061
  17. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ                   52110117
  18. ΜΠΑΓΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ                      52110007
  19. ΜΠΟΤΣΑΡΗ  ΜΥΡΤΩ                        52120984
  20. ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            52110053
  21. ΠΑΝΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                     52110062
  22. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ – ΜΙΓΑΔΗ ΕΛΕΝΗ       52090089
  23. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ   52120982
  24. ΡΟΥΤΣΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      52120954
  25. ΣΟΥΛΗ ΘΩΜΑΪΣ                            52100047
  26. ΤΡΙΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΣΟΦΙΑ                52121045
  27. ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ  ΜΑΡΙΑ                      52120964
  28. ΦΟΡΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ                          52090082
  29. ΦΡΑΓΚΑΘΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                52110158
  30. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΙΙΣ - ΔΑΦΝΗ    52121806
  31. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΤΣΑΜΑΣΙΡΟΥ ΙΛΙΑ  52110047

 

 

Ωρα 11.30 έως 12.30

 

ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΡΚΩΜ0ΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ

 

1)    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ   ΝΑΓΙΑ                52020172
2)    ΒΕΝΕΤΑΝΤΗ  ΧΡΥΣΑ                      52120947
3)    ΓΑΪΤΑΝΗ  ΑΡΙΣΤΕΑ                    52090080
4)    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                    52000171
5)    ΓΚΕΚΑ ΜΑΙΡΗ                        52090162
6)    ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΜΥΡΤΩ                    52070130
7)    ΖΕΛΙΛΟΒΑ  ΣΟΦΙΑ                        52121047
8)    ΚΑΜΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ                    52020168
9)    ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ                52100096
10)    ΚΟΛΟΒΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             52090078
11)    ΚΟΛΥΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             52100148
12)    ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                52030010
13)    ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ                52000124
14)    ΛΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ                    52090117
15)    ΜΙΛΟΥ(ΜΙLO) ΝΑΤΑΛΙΑ            52110159
16)    ΝΕΖΙΡΙ ΒΙΟΛΑ                    52070152
17)    ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΓΩ                52020185
18)    ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ  ΑΝΝΕΤΑ                 52100172
19)    ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                  52060127
20)    ΣΕΡΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ                52100032
21)    ΣΜΥΡΛΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΟΛΓΑ            52080010
22)    ΤΖΑΔΗΜΑ ΙΩΑΝΝΑ                 52121060
23)    ΤΖΑΜΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ                 52080113
24)    ΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            52110095    
25)    ΤΣΕΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ                52110150
26)    ΦΑΡΚΩΝΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ                52070142

 

 

 

 

 

 

Ωρα 12.30 έως 13.00

 

 

ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΧΩΝ

 

«ΦΥΛΟ, ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ»

 

          

 

  1. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    5315Μ018
  2. ΚΑΛΦΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                      5315Μ020
  3. ΚΑΡΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                            5315Μ007
  4. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑ         5315Μ013
  5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   5315Μ001
  6. ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΝΙΚΗ                                 5315Μ016
  7. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ                                   5315Μ006
  8. ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ                             5315Μ017

 

 

 

Η  Γραμματέας του Τμήματος

 

Κοινωνικής Ανθρωπολογίας

 

 

Β. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

 

 

Ηλεκτρονικές υπηρεσίες

Βιβλιοθήκη

ergastirio logo

panteion banner

erasmus banner

panteion ELKE banner

eakapp

diaugeia

Επικοινωνία

+30 210 920 1047,  +30 210 920 1048
  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  Λεωφ. Συγγρού 136, 176 71 Καλλιθέα