Αρχείο ανακοινώσεων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑΣ 17/12/2015

ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ &ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των προπτυχιακών φοιτητών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο του Ιουνίου 2015 και Σεπτεμβρίου 2015 θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη  17/12/2015 και ώρα 11.00 – 13:30 στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου.

Ανακοινώνεται επίσης ότι η ορκωμοσία των μεταπτυχιακών φοιτητών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους τον ακαδ. Κύκλο 2012-2014 θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη  17/12/2015 και ώρα 11.00 – 13:30 στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου.

Σας υπενθυμίζουμε ότι, η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.

Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίουπροηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον 1/2 ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα - Paso (όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας)

 

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ 2015

Ώρα : 11:00-12:30

Αναλυτικά οι ορκισθέντες:

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                             Α.Μ. 52100053
  2. ΑΛΙΑ ΦΑΤΙΟΝΑ                                                                         Α.Μ. 52100003
  3. ΑΡΓΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ                                Α.Μ. 52080037
  4. ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                         Α.Μ. 52110005
  5. ΒΟΝΤΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ                                        Α.Μ. 52110003
  6. ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                                     Α.Μ. 52060076
  7. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               Α.Μ. 52090097
  8. ΖΑΪΜΗΣ – ΚΟΥΤΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ                           Α.Μ. 52110161
  9. ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ                                      Α.Μ. 52100008
  10. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ                                      Α.Μ. 52110157
  11. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ                                     Α.Μ. 52070076
  12. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                                                      Α.Μ. 52100131
  13. ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ                                                 Α.Μ. 52100057
  14. ΚΙΟΣΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ            Α.Μ. 52110020
  15. ΚΟΥΝΤΡΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ                                         Α.Μ. 52030173
  16. ΜΑΚΡΗ ΦΛΩΡΑ                                                     Α.Μ. 52080150
  17. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗ                                            Α.Μ. 52110160
  18. ΜΑΧΑΙΡΑ-ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ                                    Α.Μ. 52060001
  19. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ                               Α.Μ. 52100173
  20. ΜΥΡΙΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                   Α.Μ. 52080034
  21. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ                                      Α.Μ. 52100075
  22. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                          Α.Μ. 52100009
  23. ΠΑΠΑ-ΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ                                  Α.Μ. 52090017
  24. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      Α.Μ. 52090036
  25. ΠΙΣΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                    Α.Μ. 52110059
  26. ΣΜΥΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΟΛΓΑ                             Α.Μ. 52080010
  27. ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ                                                     Α.Μ. 52100109
  28. ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                     Α.Μ. 52100029
  29. ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΝΑΥΣΙΚΑ                 Α.Μ. 52100042
  30. ΧΙΝΤΑ ΡΕΖΑΡΤΑ                                                                         Α.Μ. 52100055
  31. ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΧΑΡΙΤΙΝΗ                 Α.Μ. 52070172

 

ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΡΚΟΜΩΣΙΕΣ

Ώρα : 11:00-12:30

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΝΑΓΙΑ                                       Α.Μ. 52020172
  2. ΒΕΚΡΗΣ ΠΑΡΙΣ                                                          Α.Μ. 52070006
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                                          Α.Μ. 52000171
  4. ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΜΥΡΤΩ                                             Α.Μ. 52070130
  5. ΚΑΜΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ                                       Α.Μ. 52020168
  6. ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ                                   Α.Μ. 52100096
  7. ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                          Α.Μ. 52030010
  8. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ                                                      Α.Μ. 52000124
  9. ΛΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ                                                           Α.Μ. 52090117
  10. ΝΕΖΙΡΙ ΒΙΟΛΑ                                                            Α.Μ. 52070152
  11. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΓΩ                                        Α.Μ. 52020185
  12. ΧΟΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                         Α.Μ. 52100101

 

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015

ΩΡΑ   12:30-13:30

Αναλυτικά οι ορκισθέντες:

  1. ΑΚΡΑΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ                 Α.Μ. 52110004
  2. ΑΡΕΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                                           Α.Μ. 52100007
  3. ΒΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                            Α.Μ. 52100072
  4. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                     Α.Μ. 52110100
  5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            Α.Μ. 52050060
  6. ΓΚΕΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                            Α.Μ. 52100050
  7. ΓΚΕΓΚΑ ΜΑΙΡΙΤΑ                                                    Α.Μ. 52100082
  8. ΓΚΟΓΚΕ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΕΝΤ                Α.Μ. 52100139
  9. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                      Α.Μ. 52100039
  10. ΔΗΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ                        Α.Μ. 52100067
  11. ΖΩΪΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ                                               Α.Μ. 52090157
  12. ΚΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                     Α.Μ. 52060048
  13. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                      Α.Μ. 52100030
  14. ΚΛΗΜΑΝΤΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                                 Α.Μ. 52070055
  15. ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ                                    Α.Μ. 52080101
  16. ΚΟΣΚΟΡΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                              Α.Μ. 52070020
  17. ΚΟΤΣΙΡΑ ΕΛΕΝΗ                                                      Α.Μ. 52110044
  18. ΚΟΥΛΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                          Α.Μ. 52040061
  19. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                           Α.Μ. 52100054
  20. ΛΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                                  Α.Μ. 52090076
  21. ΜΑΔΕΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ                                                Α.Μ. 52060173
  22. ΜΗΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ                                                  Α.Μ. 52100118
  23. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      Α.Μ. 52110080
  24. ΜΠΡΑΤΣΟΥ  ΜΥΡΣΙΝΗ                                        Α.Μ.52110107
  25. ΞΥΝΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                       Α.Μ. 52100174
  26. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                                  Α.Μ. 52100022
  27. ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                                       Α.Μ. 52080173
  28. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ                               Α.Μ. 52090010
  29. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    Α.Μ.520100164
  30. ΠΕΡΟΥΚΑΝΕΑ ΕΡΙΓΩΝΗ                                      Α.Μ. 52110041
  31. ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                        Α.Μ. 52110060
  32. ΡΕΓΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                              Α.Μ. 52090138
  33. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                         Α.Μ. 52070206
  34. ΤΡΙΣΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                               Α.Μ. 52090064
  35. ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                  Α.Μ. 52110013
  36. ΤΣΙΛΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ                                             Α.Μ. 52110050
  37. ΥΜΑΪ ΓΕΤΜΙΡΑ                                                        Α.Μ. 52100071
  38. ΦΟΡΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                                               Α.Μ. 52110043
  39. ΧΡΙΣΤΟφΟΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ                              Α.Μ. 52100087

 

                  ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟΥ  ΚΥΚΛΟΥ 2012-2014

Ώρα : 12:30

Αναλυτικά οι ορκισθέντες

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΛΑΪΑ                                         Α.Μ. 5212Μ003

                                                     

 

Ηλεκτρονικές υπηρεσίες

Βιβλιοθήκη

ergastirio logo

panteion banner

erasmus banner

panteion ELKE banner

eakapp

diaugeia

Επικοινωνία

+30 210 920 1047,  +30 210 920 1048
  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  Λεωφ. Συγγρού 136, 176 71 Καλλιθέα