ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΏΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΏΝ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ

PANTEION UNIVERSITY OF SOCIAL AND POLITICAL SCIENCES

 ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

 

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των φοιτητών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο Ιουνίου 2016, Σεπτεμβρίου 2016 και όσοι/ες δεν ορκίστηκαν σε προηγούμενες ορκωμοσίες καθώς και των μεταπτυχιακών φοιτητών ακαδημαϊκού κύκλου 2014-2016,

θα πραγματοποιηθεί στις 28/11/2016  ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ

και από 10.30 έως 14:30 (σύμφωνα με τους πίνακες που ακολουθούν)

 στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου

v   

Σας υπενθυμίζουμε ότι, η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.

Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίου προηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον 1/2 ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα - Paso(όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας)

v   

Αναλυτικά οι ορκισθέντες:

Ωρα 10.30 έως 12.00

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ  IOYNIOY 2016

1.     ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              52100013

2.    ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ                       52110106

3.    KAΒΕΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                52110073

4.    ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΜΕΛΙΝΑ                                   52100083

5.    ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                           52121921

6.    ΚΑΤΣΙΒΕΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                            52110068

7.    ΚΑΨΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                52120003  

8.    ΚΟΡΔΗ    ΑΝΝΑ                                          52121658

9.    ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        52080109

10.ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                             52090081

11.  ΛΥΚΑΥΓΕΡΗ ΑΝΘΗ                                      52121021

12.ΜΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ                             52120945

13.ΜΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                52110031

14.ΜΑΡΝΕΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ                                       52121016

15.ΜΙΚΡΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                 52121923

16.ΜΙΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ                                       52110129

17.ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ                           52110016

18.ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ                         52121914

19.ΝΤΑΝΑΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                                  52070188

20.ΝΤΟΥΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         52110074

21.ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                 52120931

22.ΟΡΦΑΝΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ                                 52110098

23.ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                     52110128

24.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                 52090128

25.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          52110119

26.ΠΑΡΔΑΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ                                          52110113

27.ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                   52060127

28.ΠΑΥΛΟΥ  ΑΝΝΑ                                         52110096

29.ΡΟΥΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ                          52110033

30.ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ                       52121014

31.ΣΑΡΡΗ ΣΟΦΙΑ                                             52110134

32.ΣΕΡΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ                               52100032

33.ΣΠΥΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                               52110079

34.ΤΖΑΜΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ                                52080113

35.ΤΟΦΑΛΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                        52090170

36.ΤΣΑΡΑΔΗΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ                           52110086

Ωρα 12.00 έως 13.30

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2016

 

1         ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                          52121916

2         ΒΕΝΕΤΑΝΤΗ ΧΡΥΣΑ                                    52120947

3         ΓΕΩΡΓΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           52120966

4         ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ                                52121058

5         ΖΕΡΒΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                   52090084

6         ΖΩΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑ                                          52120958

7         ΚΑΫΜΕΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ            52100065

8         ΚΕΜΑΛΗ  ΦΑΝΗ                                           52120917

9         ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                     52121055

10     ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                              52090078

11     ΚΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ                       52121023

12     ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          52120961

13     ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ ΝΙΚΗ                                  52110025

14     ΛΑΒΔΑ  - ΔΡΙΜΙΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                 52121662

15     ΛΟΥΡΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΞΑΚΟΥΣΤΗ      52120932

16     ΜΑΜΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ                                     52100120

17     ΜΑΜΟΥΡΗ ΔΑΦΝΗ – ΕΛΕΝΗ                        52110105

18     ΜΠΑΛΙ ΑΝΤΕΝΙΣΑ                                     52090067

19     ΠΑΛΑΙΟΡΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ - ΖΩΗ                             52120952

20    ΠΑΤΣΑΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                            52110018    

21     ΣΙΑΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                            52120990

22     ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                         52110048             

23     ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                        52110159

24     ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΗ                                       52080056

25     ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                                   52110070

26     ΤΣΑΒΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                   52080098

27     ΦΑΝΔΡΙΔΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ                              52121835

28     ΦΛΥΤΖΑΝΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ – ΜΑΡΙΑ                    52110011

 

 

 

 

ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΡΚΩΜ0ΣΙΕΣ

 

1.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ  ΝΑΓΙΑ                                        52020172

2.    ΒΑΡΒΑΡΡΗΓΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ            52070012

3.    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                                              52000171

4.     ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΜΥΡΤΩ                                                 52070130

5.     ΚΑΜΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ                                             52020168

6.     ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ                                          52100096

7.   ΚΟΛΥΜΕΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                                52100148

8.     ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                              52030010

9.     ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ                                         52000124

10.   ΛΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ                                                           52090117

11.  ΝΕΖΙΡΙ ΒΙΟΛΑ                                                            52070152

12.  ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΓΩ                                              52020185

13.  ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ                                             52100172

14.  ΣΜΥΡΛΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΟΛΓΑ                                   52080010

15. ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ                                       52100029

 

 

 

 

 

 

Ωρα 13.30 έως 14.30

 

ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΧΩΝ

«ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ»

(ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΌΣ ΚΥΚΛΟΣ 2014-2016)

 

1)    AREVALO LABRA  DIEGO RAUL

2)   ΓΡΑΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΗΛΙΑΝΑ – ΜΑΡΙΑ

3)   ΜΑΝΤΖΑΡΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ

4)   ΜΑΡΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

5)   ΝΑΚΑΣΙΑΝ  ΜΑΡΙΑ

6)   ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

7)    ΡΕΖΑΪΑΝ   ΑΡΕΖΟΥ

8)    ΡΟΣΟΛΑΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9)    ΣΑΚΚΕΛΑΡΗ  ΣΟΦΙΑ

10) ΣΙΔΕΡΗ    ΜΑΡΙΑ

11)   ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΟΥ   ΣΟΦΙΑ

12) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ

13) ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ   ΜΑΡΙΓΩ

 

 

Η  Γραμματέας του Τμήματος

Β. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ