ANAKOINΩΣΗ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑΣ27/06/2016

 

 

ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ &ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ

 

 Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των προπτυχιακών φοιτητών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο του Φεβρουαρίου 2016 και Εμβόλιμη Χειμερινού Εξαμήνου 2016 θα πραγματοποιηθεί στις 27/06/2016 και ώρα 12.30 στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου.

Σας υπενθυμίζουμε ότι, η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.

Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίου προηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον 1/2 ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα - Paso(όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας)

 

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Αναλυτικά οι ορκισθέντες:

1)        ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                            52090125

2)        ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΝΙΚΗ                                                  52110001

3)        ΒΑΡΒΑΡΡΗΓΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ             52070012

4)        ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                           52110022

5)        ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ                                    52110037

6)        ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                          52090130

7)        ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                                        52110014

8)        ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                    52110015

9)        ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ                                               52090099

10)    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ                                            52110120

11)    ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                                         52110039

12)    ΚΟΛΥΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                       52100148

13)    ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ                                  52090063

14)    ΚΡΗΤΙΚΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                          52090114

15)    ΛΑΖΟΥ  ΑΝΝΑ                                                      52110093

16)    ΛΑΜΠΡΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ                                              52110008

17)   ΜΑΞΟΥΤΙ    ΛΟΡΕΝΑ                                              52080033 

18)    ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ                                   52070143                      

19)    ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                     52090155

20)    ΜΗΧΑΝΕΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ                                        52090085

21)    ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΛΗ  ΕΙΡΗΝΗ                                        52090144

22)    ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ  ΑΝΝΕΤΑ                                           52100172

23)    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ                                        52080035

24)    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΑΛΕΞΙΑ                                     52110028

25)    ΠΕΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                                  52080021

26)    ΣΙΝΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                         52110006

27)    ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                     52100159

28)    ΣΠΙΝΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ                                52100040

29)    ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                     52100112

30)    ΤΟΥΣΑ ΜΑΡΣΕΛΑ                                                  52110057

31)    ΤΡΑΓΚΑ  ΜΑΡΙΑ                                                    52070131

32)    ΤΣΙΡΙΠΩΒ ΕΛΕΝΗ                                                 52080138

33)     ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ                               52110155

 

ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΡΚΟΜΩΣΙΕΣ

Ώρα : 12:30

 

1.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΝΑΓΙΑ                                       Α.Μ. 52020172

2.     ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                                         Α.Μ. 52000171

3.     ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΜΥΡΤΩ                                            Α.Μ. 52070130

4.  ΖΩΪΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ                                               Α.Μ.  52090157

5.     ΚΑΜΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ                                       Α.Μ. 52020168

6.     ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ                                     Α.Μ. 52100096

7.     ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                          Α.Μ. 52030010

8.     ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ                                     Α.Μ. 52000124

9.     ΛΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ                                                         Α.Μ. 52090117

10.  ΝΕΖΙΡΙ ΒΙΟΛΑ                                                          Α.Μ. 52070152

11.  ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΓΩ                                          Α.Μ. 52020185

12.  ΣΜΥΡΛΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΟΛΓΑ                             Α.Μ. 52080010

13. ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ                                     Α.Μ. 52100029

 

 

 Η  Γραμματέας του Τμήματος

         Α.ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ